czwartek, 12 lipca 2012

So get started :)

Hej kochani :)
Witam Was na moim blogu :)
Ciesze się, że w końcu założyłam swojego bloga, bo od dawna miałam taki zamiar. Będzie to blog opowiadający o mnie i o moich zainteresowaniach czyli w skrócie mówiąc o moim życiu. Myślę, że taki blog będzie dobrą formą zachowywania wspomnień i przeżyć, czyli będzie takim internetowym pamiętnikiem :)
Będziecie mogli tu przeczytać i zobaczyć  to co robię w  wolnych chwilach, moje out-fity, makijaże, przepisy, kosmetyki i inne różne ciekawe rzeczy . Interesuje się modą i wizażem, więc tego typu notek na pewno znajdzie się na moim blogu najwięcej. Jestem otwarta na propozycje i Wasze sugestie. Odpiszę na każdy komentarz. Po za tym możecie liczyć na różnego rodzaju konkursy- postaram się dla moich czytelników zorganizować coś fajnego :)
No to by było na tyle mojego króciutkiego wstępu a już jutro zapraszam na pierwszą notkę, która będzie dotyczyć pielęgnacji moich włosów. Pokaże Wam kosmetyki jakich używam do pielęgnacji włosów:)
 xoxo

5 komentarzy:

  1. Ciekawie się zapowiada i intrygująco :) Z pewnością będę śledzić :)) Już nie mogę się doczekać pierwszej ciekawej notki :) Pozdrowionka i powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie poczytam kolejnego bloga Rossmaniaczki. Czekam na posty:)

    OdpowiedzUsuń